REGULAMIN

1. Wstępnej rezerwacji terminu na zaplatanie warkoczyków można dokonać telefonicznie, smsowo, mailowo, osobiście lub poprzez komunikator na FB i IG.

2. Po dokonaniu wstępnej rezerwacji, należy potwierdzić ją, wpłacając zadatek w wysokości 50zł. Opłaty można dokonać osobiście lub przelewem na konto. Zadatek należy wpłacić w ciągu 2 dni roboczych od rezerwacji terminu. Kwota zadatku w przypadku wielorazowych warkoczyków to 100-150zl. Zadatek jest bezzwrotny.

3.W przypadku chęci lub konieczności odwołania wizyty, zadatek przepada.

4. Istnieje możliwość zmiany terminu wizyty nie później niż 5 dni roboczych przed umówioną wizytą bez konieczności wpłacania nowego zadatku.  Termin wizyty można zmienić raz. 

5. W przypadku spóźnienia się przez klienta w dniu umówionej wizyty większego niż 20minut Zakład zastrzega sobie prawo odmowy wykonania usługi. W tej sytuacji następuje utrata zadatku.

5. Zakład zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowanego przez klienta terminu . W przypadku braku akceptacji propozycji nowego terminu, klient może ubiegać się o zwrot zadatku.

6. Dokonanie wpłaty zadatku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu Zakładu warkoczykarskiego.

7. Przed przystąpieniem do zabiegu zaplatania warkoczyków bądź dredloków należy zapoznać się z działem FAQ, gdzie omówione są wszelkie przeciwwskazania i ewentualne następstwa wykonania i noszenia warkoczyków bądź dredloków.

8. Osoby poddające się zabiegowi zaplatania włosów zobowiązane są do przestrzegania zasad pielęgnacji fryzury zawartych w dziale FAQ. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy kontaktować się z Zakładem osobiście, telefonicznie, mailowo lub przez FB i IG. Dane kontaktowe dostępne są w dziale Kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz